MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
Vrij fitness8.00-21.00 8.00-21.008.00-21.008.00-20.008.00-17.008.00-12.00 op Geeresteinselaan!
Seniorenfitness9.00-10.009.00-10.009.00-10.0010.30-11.30 14.00-15.00
MBVO 10.30-11.30
Grondoefeningen10.30-11.0010.30-11.0009.30-10.00 19.00-19.30
FitKids 16.00-17.00
Woudenberg Beweegt17.00-18.0017.00-18.00
Jeugd Fitness17.00-18.00
TotalWorkOut19.00-20.00
Mama-bootcamp Outdoor19.30-20.30
ZwangerFit 19.00-20.009.00-10.00
MamaFit 20.00-21.00
Fysiotherapie bij COPD11.00-12.15 13.00-14.0011.00-12.0011.00-12.0011.00-12.00
Zaalwacht10.00-10.3010.00-10.30 20.00-21.0010.00-10.3010.00-10.30 19.30-20.00
Ouder Kind bootcamp*9.30-10.15
* Ouderkind bootcamp wordt 10x per jaar gegeven op de laatste zaterdag van de maand. Hiervoor is een strippenkaart verkrijgbaar